+38 050 788 61 96

Про проект

Про проект

OptimaHouse - це перший в нашій країні серійний проект енергоефективного будинку, створений на основі європейських концепцій - «Мультикомфортний дім» та «Активний дім» - і спеціально адаптований для українського ринку.

 

 

OptimaHouse являє собою компактний сучасний будинок загальною площею 128 кв.м., з мансардним поверхом та терасою, розрахований на проживання сім'ї з 3-х чоловік. На двох поверхах, включаючи мансарду, розміщені вітальня, кухня-їдальня, 2 спальні, загальна гардеробна, с/в з душовою, простора ванна з пральнею, технічне приміщення з усіма інженерними системами.

 

Унікальність проекту OptimaHouse - це оптимальний баланс об`єктивних факторів, прорахованих та виражених у цифрах. Це дозволяє нам стверджувати, що в OtimaHouse Ви будете жити комфортно та навіть довше, економно споживаючи енергоресурси і мінімально впливаючи на навколишнє середовище.

 

 

Найбільші європейські та вітчизняні компанії об`єдналися, з метою створення цього будинку. Вони є експертами у своїх галузях і кожному є що сказати окремо. Але, об`єднавшись разом, вони надали проекту ефекту зв`язку - синергії. І від цього виграєте Ви - наш споживач, так як синергія дозволила нам оптиізувати всі процеси, зменшити вартість та скоротити терміни будівництва. 

 

Наша команда просуває філософію "будівля як продукт!" Ми вже попіклувалися про Вас і продумали все до деталей для Вашого комфортного проживання. Ми позбавимо Вас всіх труднощів та турбот стосовно будівництва енергоефективного будинку, оскільки такий оптимальний будинок вже створено.

 

 

Чекаємо Вас у гості! 

 

 

 

Організатори проекту

  • http://www.isover.ua/
  • http://veka.ua/
  • http://www.schneider-electric.com/
  • http://www.metrotile.com.ua/
  • http://www.dostupnezhitlo.com.ua/